Про нас

ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» є одним з найбільших підприємств хлібопекарської галузі в Прикарпатському регіоні. На власних виробничих потужностях щодня випускається до 11 тонн хлібної, хлібобулочної та кондитерської продукції. На сьогоднішній день асортимент продукції налічує більше 100 найменувань.

За багаторічне існування підприємство зарекомендувало себе, як добросовісний виробник та надійний партнер.

Починаючи з 2011 року на підприємстві здійснюється поетапна реконструкція з заміною старого виробничого обладнання на сучасне енергоефективне, постійно удосконалюється і модернізується устаткування, запускаються нові виробничі потужності. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам та вдалій реалізації нових рецептур динамічно нарощується випуск нової продукції, розширюється асортимент.

ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» не втратив десятиріччями напрацьованих рецептів та дбає про збереження національних традицій виробництва, але поряд з тим переймає найкращий світовий досвід. Хліб виготовляється з натуральної високоякісної сировини, без використання консервантів та поліпшувачів.

Орієнтація на міжнародні стандарти якості продукції, стимулює підприємство  у впровадженні інноваційних технологій,здійснюється контроль продукції на всіх ланках виробничого процесу.

Уважний контроль рецептур та сировини, сучасне обладнання та збережені традиційні технології в створенні хлібобулочної та кондитерської продукції є запорукою вашої впевненості в тому, що купуючи наші вироби, ви отримуєте смачний, корисний і безумовно якісний продукт.