Про нас

Хто ми?

Приватне акціонерне товариство «Дрогобицький хлібокомбінат»  є одним з найбільших підприємств хлібопекарської галузі в Прикарпатському регіоні. Діяльність підприємства спрямована на виготовлення хлібної та кондитерської продукції найвищої якості, згідно вимог та стандартів.

ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» є правонаступником Львівського обласного державного підприємства хлібопекарської промисловості «Львівхліб». Тут перший хліб було спечено взимку 1968 року. А тому виробництво якісної продукції здійснюється більше, ніж впродовж 50 років. І з роками асортимент продукції лише збільшується, а якість тільки покращується.

Політика підприємства

У першу чергу, політика підприємства спрямована на покращення якості продукції. Адже, якісна продукція є запорукою задоволеного клієнта. І вона полягає у тому, щоб:

  • Продукція відповідала міжнародним та національним стандартам;
  • Удосконалювалися споживчі характеристики продукції із урахуванням очікуваних потреб замовників;
  • Відбувався розвиток та підвищувалася ефективність виробництва продукції;
  • Розширювати освоєні та завоювати нові ринки збуту продукції;
  • Систематично підвищувати обізнаність, рівень кваліфікації кадрів, створювати умов для професійної самореалізації персоналу.

«Взяв дрогобицьку хлібину, наситив усю родину!»

слоган

Досягнення

На власних виробничих потужностях ПрАТ «Дрогобицький хлiбокомбiнат» щодня випускає до 6 тонн??? хлiбобулочних та здобних виробiв. На сьогоднiшнiй день асортимент продукцiї налiчує 19 найменувань??? (тут поставимо посилання на Каталог). Основними видами продукцiї є хлiб «Обiднiй» та хлiб «Степовий».

Починаючи від 2011 року пiдприємство здiйснює поетапну реконструкцiю з замiною старого виробничого обладнання на сучасне та енергоефективне, постiйно удосконалюється i модернiзується устаткування, запускаються новi виробничi потужностi. Також розширюється асортимент продукції виготовленої на підприємстві.

 

«Стандарти якості»/Нагороди

Стратегічним рішенням керівництва ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» є впровадження та постійне покращення системи менеджменту якості та безпечності на основі вимог ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT) та принципів НАССР, з врахуванням власних вимог та вимог замовників продукції підприємства.